Besöksadress
Centralvägen 18

Postadress
Knivsta kommun, 741 75 Knivsta

E-postadress
knivsta@knivsta.se

Telefon - växel och reception
018-34 70 00

Synpunkter & klagomål

Hjälp oss att bli bättre - säg vad du tycker!

Ibland vill man klaga, ibland vill man berätta när något är bra.

Framför gärna dina synpunkter till kommunen. Vare sig du är nöjd eller missnöjd är det viktigt för oss att du berättar det. Dina synpunkter, stora som små, är viktiga i vårt utvecklingsarbete. De kan hjälpa till att ge bättre service till kommuninvånarna.

Din synpunkt eller klagomål blir offentlig handling.

Läs om hur vi tar om hand dina synpunkter eller ditt klagomål.

  1. Skriv kort ner de synpunkter, förslag eller klagomål du har:
  2. Mina kontaktuppgifter
    Lämna fälten tomma om du vill vara anonym.
  3. eller avbryt

Kontakta oss

Visa karta
Adress: Valloxvägen 2, 74140 Knivsta
Telefon: 018-347264

Skolledning

Tomas Henriksson, rektor. 
Tel: 018-34 79 79
tomas.henriksson@knivsta.se

Helena Sandgren, biträdande rektor. 
Tel: 018-34 78 41
helena.sandgren@knivsta.se

Expedition

Tel: 018-34 72 64

Håkan Söderholm, studie- och yrkesvägledare
Tel: 018-34 79 75
hakan.soderholm@knivsta.se

Karen Alexandra Burgos, elevcoach
Tel: 018-34 77 34
Karen.Burgos@knivsta.se

Pedagogisk personal 

David Scodavolpe, engelska och svenska. 
david.scodavolpe@edu.knivsta.se

Edit Ungman Swan, religion och svenska som andraspråk
edit.ungmanswan@edu.knivsta.se

Elisabeth Öhrstedt, yrkeslärare barn- och fritidsprogrammet.
Tel: 018-34 71 57
elisabeth.ohrstedt@edu.knivsta.se

Emma Nyström, yrkeslärare vård- och omsorgsprogrammet.
Tel: 018-34 78 78
emma.nystrom@edu.knivsta.se

Eva Jansson, svenska och matematik.
eva.jansson@edu.knivsta.se

Gyongyver Horvath, matematik
gyongyver.horvath@edu.knivsta.se

Maria Karlsson. yrkeslärare handelsprogrammet
Tel: 018-34 79 76
maria.karlsson@edu.knivsta.se

Mats Andersson, yrkeslärare fordonsprogrammet.
Tel: 018-34 78 47
mats.andersson@edu.knivsta.se

Niklas Sjösten, svenska som andraspråk och samhällskunskap.
niklas.sjosten@edu.knivsta.se

 

Patrik Ståhl, kemi, fysik, biologi, naturkunskap, geografi, samhällskunskap och historia
patrik.stahl@edu.knivsta.se

Tomas Kullshage, samhällskunskap, historia geografi och religion.
tomas.kullshage@edu.knivsta.se 

Tony Nyberg, engelska och idrott
tony.nyberg@edu.knivsta.se

 

Skolhälsa

Maria Sundqvist, specialpedagog. 
Tel: 018-347808
maria.sundqvist@knivsta.se

Jessica Juringe, kurator.
Tel: 018-347218
jessica.juringe@knivsta.se

Lisa Hallsten
lisa.hallsten@knivsta.se

Övrig personal

Torgny Jansson, vaktmästare. 
Tel: 018-347181.

  • Senast uppdaterad 24 maj 2019